Masz zmarszczki – wybierz botoks w Skoczowie

botoks skoczów

Chcesz się pozbyć zmarszek mimicznych, ale nie wiesz, gdzie się zapisać na zabieg? A może chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? W takim razie koniecznie przeczytaj ten tekst i zobacz, co warto wiedzieć na temat botoksu.

W pogoni za pięknem…

Wszystkie kobiety chciałyby mięć piękną, młodą twarz, na której nie byłoby zmarszczek i brzydkich zmian. Jednak czas płynie i nasza skóra, tak czy inaczej, starzeje się. Stwierdzono, że ten proces zaczyna się dość wcześnie, bo już około 25 roku życia, ale pewne zmiany na skórze spowodowane upływem wieku zobaczyć można dopiero kilka lat później.
Są jednak takie zmiany, które pojawiają się dosyć wcześnie, a związane są z ruchami mimicznymi twarzy – to zmarszczki mimiczne. Nie mamy większego wpływu na ich powstawanie, bo nie możemy np. nie uśmiechać się, czy nie poruszać brwiami lub oczami. Jak się ich pozbyć? Są różne sposoby, na przykład można kontrolować odruch mimiki twarzy, prowadzić zdrowy tryb życia lub zażywać witaminę E. Na pewno bardzo nawilżymy skórę pijąc dużo wody. Można też poddawać się masażom w gabinetach kosmetycznych, stosować odpowiednie preparaty kosmetyczne oraz unikać słońca i solarium, aby dodatkowo nie wysuszać powierzchni skóry.

Co jeszcze można zrobić?

Niestety, środki te nie zawsze wystarczą i wtedy trzeba zdecydować się na zabieg medyczny, który jest wprawdzie bardziej radykalny, ale jednocześnie skuteczny. Chodzi o wstrzyknięcie botoksu lub kwasu hialuronowego.
Czym jest botoks? To nazwa toksyny botulinowej, popularnie zwanej jadem kiełbasianym, która po wstrzyknięciu „czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy”. Efektem tego zabiegu jest czasowa likwidacja zmarszczek mimicznych (6 – 8 miesięcy). Po upływie tego okresu warto zabieg powtórzyć, gdyż czas działania botoksu wydłuża się po kolejnych zabiegach. Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnych gabinetów, w których mógłby się poddać zabiegowi warto przejrzeć oferty gabinetów w Skoczowie. Pod hasłem”botoks Skoczów” znaleźć można listę profesjonalnych gabinetów, zapoznać się z korzyściami i ewentualnymi działaniami niepożądanymi oraz poznać przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Obejrzeć można także zdjęcia, a nawet filmiki, z nagraniami zabiegu, dzięki czemu wiesz, jak Botoks w Skoczowie wygląda. Przedstawiono również ceny w różnych miastach Polski, wahają się między 300 a 700 zł.

Dodaj komentarz